DEHA ÇOCUK İLKELERİ 
 
• Biz, okul öncesi çocukların, özellikle kendi oyun ve faaliyetlerini kendileri seçip başlatabilme olanağı verilmesi durumunda, öğrenme becerilerini geliştireceklerine inanıyoruz 
 
• Biz, okul öncesi çocukların içinde bulunacakları ortamın, emniyetli, temiz, rahat ve gelişme ihtiyaçlarını sağlayacak şekilde, iyi tasarlanmış olması gerektiğine inanıyoruz 
 
• Biz, uyguladığımız programın gücünün, bünyemizdeki eğitim kadrosu ve idarecilerin yeteneklerinde olduğuna inanıyoruz 
 
• En önemlisi, çocuklara istikrarlı bir güven ortamı sağlamak amacıyla, anne/babalar, eğitimcilerimiz ve okulumuz arasında, çok yakın ilişki yaratmak için elimizden geleni yapmak zorunda olduğumuza inanıyoruz. 
 
Kadromuz, özenle seçilmiş, değerlendirilmiş ve okul öncesi çocuklara yönelik çok özel bir öğrenim ortamı yaratmak için gerekli eğitim ve kaynaklarla donatılmıştır. Tüm çalışanlarımız çocuklarımıza sürekli olarak emniyetli, temiz ve gelişim ihtiyaçlarını sağlayıcı bir ortamı vermek için tüm gayreti harcamaktadırlar. 
 
Velilerimizin, çocuklarının gelişim sürecine katılımı ve bu konuda eğitilmeleri uyguladığımız programın en önemli parçasıdır.
 
DEHA ÇOCUK'TAN 
SEVGİLERLE...